0

MyCryptoCommerce چت آنلاین

MyCryptoCommerce چت آنلاین

MyCryptoCommerce چت آنلاین

MyCryptoCommerce چت آنلاین

MyCryptoCommerce

قوانین و مقررات عضویت در صرافی رمزارز کریپتوکامرس

⦁ عضویت در وب‌سایت صرافی کریپتوکامرس برای افراد زیر 18 سال ممنوع می‌باشد.

⦁ کاربران موظف هستند که تمامی مفاد این تعهد نامه که به منزله‌ی رضایت‌نامه، برائت‌نامه و اقرارنامه می‌باشد را با دقت تمام مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند. ثبت نام کاربر در وب‌سایت صرافی کریپتوکامرس به معنی پذیرش کلیه‌ی قوانین و مقررات مندرج در ذیل و پایبندی به آنها می‌باشد.

⦁ در هنگام ثبت نام یک عبارت جایگزین توسط Google Authenticator به کاربر نمایش داده شده و به کاربر اعلام می‌شود تا این کد را یادداشت کرده و در جای امنی نگهداری کند تا در مواقعی که به برنامه Google Authenticator خود که با آن در سایت ثبت‌نام نموده است دسترسی ندارد، بتواند با وارد کردن این کد در برنامه Google Authenticator مجددا کد شش رقمی را دریافت نماید. چنانچه کاربر در نگهداری از این کد کوتاهی نماید و به هر دلیلی نتواند از مرحله اعتبارسنجی گوگل عبور کند، دسترسی وی به حساب کاربری خود قطع خواهد شد و برای دسترسی مجدد به حساب کاربری، باید احراز هویت صورت پذیرد. در غیر اینصورت کریپتوکامرس در قبال آن مسئولیتی ندارد.

⦁ کاربر موظف است اطلاعات خود اعم از مشخصات و مدارک درخواستی برای احراز هویت را به صورت واقعی و صحیح ارائه نماید. در صورت بروز هرگونه تخلف (مانند جعلی بودن مدارک و یا استفاده از اطلاعات دیگران)، صرافی کریپتوکامرس حق قطع ارائه خدمات به شخص خاطی، مسدود نمودن حساب کاربری وی در وب‌سایت و معرفی وی به مراجع ذی صلاح را برای خود محفوظ می‌دارد. و مسئولیت تمامی خسارات وارده (از جمله خسارت مالی و ...) به افراد متضرر شده بر عهده کاربر می‌باشد.

⦁ استفاده از هرگونه نرم‌افزار ویرایشگر مانند فتوشاپ و غیره برای ویرایش اسناد و مدارک ارسالی کاربر ممنوع می‌باشد. چنانچه کریپتوکامرس تشخیص دهد که کاربر در مدارک ارسالی خود تغییری داده و یا آن‌ها را ویرایش نموده است، احراز هویت از نظر کریپتوکامرس مردود بوده و پس از آن به هیچ وجه امکان ثبت نام با آن شماره ملی در وب‌سایت وجود نخواهد داشت و کاربر در این خصوص حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می‌نماید.

⦁ در صورت ویرایش و یا تغییر اطلاعات شناسنامه‌ای، کاربر می‌بایست تمامی مراحل احراز هویت را از ابتدا انجام دهد.

⦁ اطلاعات ارائه‌شده توسط کاربران اعم از مدارک هویتی و اطلاعات تراکنش‌های مالی نزد کریپتوکامرس محفوظ می‌باشد و به هیچ نهاد دولتی یا خصوصی ارائه نخواهد شد و فقط با دستور رسمی مراجع قضایی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

⦁ چنانچه صرافی کریپتوکامرس در هر زمان تشخیص دهد که تراکنش مالی مشکوک از طریق حساب بانکی کاربر صورت گرفته است، کاربر مجدداً باید احراز هویت نماید، می‌تواند دسترسی کاربر به حساب خود را قطع نماید. در اینصورت کاربر موظف است مراحل احراز هویت را دوباره انجام دهد. در صورتی که احراز هویت با موفقیت انجام شود دسترسی کاربر به حساب خود مجدداً فعال خواهد شد و در غیر اینصورت حساب کاربر مسدود می‌گردد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

⦁ تمامی تراکنش‌های ریالی بین کاربر و کریپتوکامرس فقط از طریق حساب بانکی اعلام شده (که در در مرحله احراز هویت معرفی می‌گردد) صورت خواهد گرفت و واریز یا برداشت پول با حساب‌های دیگر امکان پذیر نخواهد بود.

⦁ کاربر پس از ارسال مدارک و احراز هویت متعهد می‌شود که در کریپتوکامرس فقط برای خود و با پول خود خرید و فروش انجام دهد و همچنین حساب کاربری و یا بانکی خود را در ازای دریافت درصدی از تراکنش و یا مبالغ دیگری مانند وام، سود و یا غیره در اختیار دیگران قرار ندهد. ضمنا کاربر اطلاعات کاربری و حساب بانکی خود را در اختیار دیگران قرار نمیدهد.

⦁ کاربر تعهد می‌نماید که آگاهی کامل دارد که در صورتی که مبالغی توسط افراد ناشناس به حساب او واریز شود، این مبالغ از منابع دزدی بوده که از حساب فرد دیگری دزدیده شده است. در صورت خرید با این پول‌های مشکوک خود کاربر شریک جرم بوده و همچنین کاربر مسئولیت کلیه عواقب از جمله عودت مبالغ و پرداخت کلیه خسارات به تمامی افراد متضرر و احکام قضایی احتمالی را می‌پذیرد. مجموعه کریپتوکامرس هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

⦁ با توجه به بخشنامه‌ی جدید بانک مرکزی سقف برداشت روزانه‌‌ی هر کد ملی به صورت غیرحضوری (حقیقی و حقوقی) به حداکثر 100 میلیون تومان تغییر یافته است. با توجه به این اعمال محدودیت و نیاز به مراجعه حضوری به بانک به منظور واریز وجوه، درخواست‌های برداشت ريال از کریپتوکامرس فقط در تایم‌های اداری و روز‌های کاری (از شنبه تا چهارشنبه: از ساعت 9 صبح الی 14 و پنچ‌شنبه‌ها از 9 صبح الی 12) انجام خواهد شد.

⦁ خرید و فروش رمز ارز فقط برای خود کاربر مجاز بوده و انجام معامله برای اشخاص دیگر (اعم از اعضای خانواده، بستگان، دوستان و ...) توسط کاربر، ممنوع می‌باشد.

⦁ کاربر نباید کلمه عبور و یا اطلاعات امنیتی حساب خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهد. در غیر اینصورت مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده خود کاربر بوده و صرافی کریپتوکامرس هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

⦁ مسئولیت تمامی وجوه واریز شده به حساب کاربر، به عهده شخص احراز هویت شده می‌باشد و در صورت بروز خسارت، پرداخت تمامی خسارات (اعم از مالی و ...) به تمامی افراد متضرر به عهده کاربر می‌باشد. و صرافی هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

⦁ چنانچه کاربر در حفظ اطلاعات امنیتی حساب خود عمداً و یا سهواً کوتاهی نماید و یا اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار دهد (مثلا حساب خود را اجاره دهد) و یا برای افراد دیگر خرید و فروش انجام دهد، کاربر موظف است تمامی خسارات وارده اعم از خسارات مالی و ... را به همه افراد متضرر و کریپتوکامرس پرداخت نماید.

⦁ ارتباط وب‌سایت صرافی کریپتوکامرس با شبکه بانکی و انجام تراکنش‌های ریالی و همچنین دریافت نرخ لحظه‌ای دلار از طریق یک شرکت واسط صورت می‌گیرد که در صورت بروز اختلال ممکن است ارائه برخی خدمات تا زمان رفع مشکل مذکور قطع گردد. همچنین واریز و برداشت ریالی تابع قوانین و زمان‌بندی بانکی می‌باشد و کریپتوکامرس مسئولیتی در این زمینه ندارد.

⦁ از آنجائیکه صرافی کریپتوکامرس دسترسی به مبادلات ثبت شده توسط مشتریان ندارد، در صورت بروز اشتباه از سوی کاربران، امکان حذف و یا ویرایش مبادلات به هیچ عنوان وجود ندارد و کاربر موظف است در هنگام ثبت مبادلات دقت کافی را داشته باشد در غیر اینصورت، کاربر مسئول تمامی خسارات ناشی از ثبت سفارش اشتباه می‌باشد و صرافی کریپتوکامرس در قبال آن مسئولیتی ندارد.

⦁ کاربر اختیار تام دارد هر قیمتی برای مبادلات خود قرار دهد. برای مثال در فروش رمزارز، کاربر می‌تواند دارایی خود را به قیمت خیلی پایین‌تر از بازار بفروشد و یا همچنین در قیمت بسیار بالاتر از بازار سفارش خرید ثبت نماید. صرافی کریپتوکامرس در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

⦁ سیگنال‌های ارائه شده از جانب صرافی، صرفاً نتیجه بررسی‌های تیم تحلیلگران تکنیکال کریپتوکامرس می‌باشد و مسئولیت سود و زیان بر عهده خود کاربر بوده و کریپتوکامرس هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.

⦁ چنانچه صرافی در محاسبات خود اشتباه نماید و یا وجه و یا رمزارزی را به اشتباه به حساب کاربر واریز نماید، صرافی مجاز است بدون نیاز به اجازه کاربر و یا تشریفات اداری و غیره وجه و یا رمزارزی که به اشتباه واریز شده است را از حساب کاربر برداشت نماید. رای کریپتوکامرس در تشخیص اشتباه معتبر بوده و کاربر حق هر گونه اعتراض را از خود سلب می‌نماید.

⦁ چنانچه صرافی کریپتوکامرس تشخیص دهد که در انجام معامله تخلفی از سوی کاربر رخ داده، صرافی می‌تواند معامله‌ی مذکور را لغو و حساب کاربر را مسدود نماید. در این موارد کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت و دسترسی مجدد به حساب او منوط به احراز هویت مجدد می‌باشد.

⦁ در صورتی که کاربر قصد انتقال رمزارز داشته باشد و شماره کیف پول گیرنده را نادرست وارد نماید، کاربر مسئول خسارت وارده به خود می‌باشد و صرافی کریپتو کامرس در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت. از آنجائیکه شماره کیف پول (والت) گیرنده ممکن است تغییر کرده باشد، قبل از واریز رمزارز با بروز رسانی صفحه از عدم تغییر شماره کیف پول اطمینان حاصل کنید.

⦁ هنگام برقرای تماس تلفنی با کاربر، مکالمه به صورت کامل ضبط می‌گردد و در سوابق مشتری بایگانی خواهد شد.

⦁ افرادی که در وب‌سایت صرافی کریپتوکامرس ثبت نام می‌نمایند، از ریسک ناشی از معامله در بازار رمزارزها آگاه بوده و با علم به ریسک ناشی از آن اقدام به انجام معامله می‌نمایند. بدیهی است در صورت بروز زیان مالی، صرافی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

⦁ تمامی قیمت‌ها در وب‌سایت صرافی کریپتوکامرس، قیمت‌های جهانی بوده و این صرافی هیچگونه دخل و تصرفی در آن‌ها ندارد.

⦁ کارمزد انتقال رمزارزها، همان کارمزد شبکه‌ی آنها می‌باشد و کریپتوکامرس هیچ‌گونه کارمزدی بابت انتقال رمزارزها دریافت نمی‌کند.

⦁ در برداشت‌های ریالی، 0.01 % از کل مبلغ به عنوان کارمزد توسط شرکت طرف قرار داد که عملیات بانکی از طریق آن انجام می‌شود کسر شده و کریپتوکامرس هیچ‌گونه کارمزدی دریافت نمی‌کند.

⦁ حداقل حجم سفارش در فروشگاه 3،000،000 ریال می‌باشد.

⦁ چنانچه کاربر از طریق درگاه بانکی حساب ریالی خود را شارژ نماید، کارمزد تراکنش توسط شرکت ارائه‌دهنده درگاه کسر می‌گردد و کریپتوکامرس هیچ‌گونه کارمزدی در ازای آن دریافت نمی‌نماید.

⦁ احراز هویت در وب‌سایت به‌ازای هر کاربر 2000 تومان و اضافه نمودن هر کارت بانکی 1000 تومان هزینه دارد ولی کریپتوکامرس هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت احراز هویت و اضافه نمودن کارت بانکی ( تا 10 کارت) دریافت نمی‌کند.

⦁ در صورت بروز اختلال سراسری در اینترنت و یا قطع دسترسی به آن در کشور، صرافی مسئولیتی در قبال عدم دسترسی کاربران به وب‌سایت نخواهد داشت.

⦁ کاربر موظف است تمامی قوانین و مقررات فوق را اجرا نماید و کلیه خسارات ناشی از عدم رعایت مقررات بر عهده کاربر است و کاربر متعهد می‌گردد در صورت بروز مشکلات حقوقی ناشی از عدم رعایت قوانین از رأی کریپتوکامرس تمکین نماید.

⦁ چنانچه کاربر قوانین و مقررات وب‌سایت صرافی کریپتوکامرس را رعایت نکند، صرافی می‌تواند حساب کاربر را در وب‌سایت مسدود نموده و مراتب را به مراجع قضایی ارجاع نماید. مرجع تشخیص تخلف کاربر از قوانین و مقررات، کریپتوکامرس می‌باشد و کاربر متعهد می‌گردد از رأی صرافی تبعیت نماید.

⦁ صرافی کریپتوکامرس تغییرات در قوانین و مقررات خود را به اطلاع کاربران خواهد رساند و پس از آن همه کاربران موظف به پیروی از قوانین جدید هستند.

⦁ کاربران حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از صرافی کریپتوکامرس مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.

user type user level user level